Zobacz temat

 Drukuj temat
Smoki i trybut zolnierski
Jakubus
Chcialbym dodac smoki do jednej z moich wiosek. A poza tym jak zrobic trybut ze dajesz np 10 oliwy i dostajesz 5 zolnierzy i tak ile chcesz. Prosze o odpowiedz.
 
Neptun
smoki to tak naprawdę włócznicy z drewnianą dzidą bizancjum Pokazuje język
a z trybuntem c nie pomogÄ™
 
Jozenkow
Robie właśnie poradnik na ten temat, ale idzie mi powoli, bo mam mapę do skończenia. Moge ci na pw wysłać ewentualnie kilka wskazówek

EDIT

Ale ty pewnie chcesz zrobić to w normanym edytorze Pokazuje język to mówie Ci , że się nie da. Musisz to zrobić w dat. Jak chcesz zrobić dat to poczytaj sobie poradniki na stronie. Mogą Cię troszkę wspomóc

Edytowane przez Jozenkow dnia 03-05-2014 19:51
 
ZbiRek
Pobierz kod źródÅ‚owy  Kod źródÅ‚owy
sethuman 0 "byzantine" "soldier_spear_wooden" x y 0 0




A trybuty to:

Pobierz kod źródÅ‚owy  Kod źródÅ‚owy
// MissionId_1
[MissionData]
debuginfo "PayPal"
description -1

goal "True"

result "CreateTribute" 23 0 5 23 //Gdzie 23 to ID tego trybutu, 0 to gracz który płaci, 5 to gracz który daje a 23 to nazwa w text
result "AddTributeGoods" 23 "armor_chain" 5 //Jeżeli zapłacił ID 23, kolczugi liczbę 5 to aktywujesz misje kolejną...

result "ActivateMission" 2 //Aktywujesz 2 misje w której...

// MissionId_2
[MissionData]
debuginfo "PayPal_Done"
description -1

goal "PayTribute" 23 //23 to nazwa trybutu, w textach

result "AddGoodsToHouse" 401 "furniture" 45 //Gdzie 46 to ID a 45 to ilość - dodaje do domu o ID 401 - 45 mebli

result "ActivateMission" 1 //Aktywujesz misje 1 jeszcze raz jeżeli chcesz żeby czynność się powtarzała








Kod z moimi komentarzami będzie działał więc nie musisz ich usuwać, a jak chcesz sobie ułatwić sprawę to pobierz Cultures Mission Editor, jest w downloadzie.


Edit: I jak chcesz dostać żołnierzy to wystarczy, że zamienisz
Pobierz kod źródÅ‚owy  Kod źródÅ‚owy
result "AddGoodsToHouse" 401 "furniture" 45




Na
Pobierz kod źródÅ‚owy  Kod źródÅ‚owy
result "sethuman" 2 "viking" "soldier_bow_long" 15 14 0 17425




Możesz tam wszystko umieścić :)
Edytowane przez ZbiRek dnia 03-05-2014 19:56
Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: