Zobacz temat

 Drukuj temat
problem z submission
Daimon
Robię mape ,mam taki problem , ponieważ chce wprowadzić sub misje.Nawet startuje tam gdzie chciałem , tylko po wykonaniu zadania w miejscu gdzie startuje end submission , wylatuje do windowsa z błędem sys_temp.save error 22 invalid argument
co może być żle ?
 
Brainy
Mogę spróbować ci pomóc, ale musiałbym dostać tą mapkę, albo chociaż treść pliku mission.ini. Bez tego to nawet zgadywać trudno.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Jozenkow
Prawdopodobnie chcesz uruchomić submission bez dojścia do punktu w mapie gdzie ma się zacząć, a po prostu uruchamiasz ją tak jak zwykłą mapę w menu.
 
Daimon
Na mapie postać idzie do tego punktu , i sub mission startuje , problem jest kiedy na drugiej mapie wysyłam postać do result "EndSubMission"

// MissionId_4
[MissionData]
debuginfo "sub"
description -1
active 1

goal "FindPosByHumans" 101 152 75 5

result "StartSubMission" 0 51123
 
Brainy
Sam mówiłeś, że skrypt na uruchomienie submission działa, więc nie wiem po co go wysłałeś. Problem tkwi w następnej misji. Jak nie chcesz na forum wrzucać całego mission.ini to wyślij mi przez pm. Jak obejrze to prawdopodobnie będę wiedział co jest nie tak.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Daimon
OK !! Jużwiem co mi szwankuje , mapę sub robiłem edytorem , i konwertowałem convwerterem Molt `a , ale nie usunąłem z usermaps mapy c2m otym samym kodzie. Problem rozwiązany sub działa , mape niedługo skończe. SORRY ZA NIEDOPATRZENIE I GŁUPIE PYTANIA.
 
Brainy
Nie były głupie. Tym razem poradziłeś sobie sam, ale nie zawsze tak musi być.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Remik
Trzeba właśnie o tym pamiętać. Mapy zrobione edytorem też mają id i po prze konwertowaniu są dwie mapy o tym samym id Uśmiecha się
 
Daimon
Probuje to wszystko ogarnąć ,to moja pierwsza mapa dat , więc chcę żeby była GUT!!! . Tak samo miałem problem przy budowie mostu , polecenie -"InfoCountGoodsInArea"-długo nie chciało działać , ale odkryłem że w strings trzeba zrobić licznik.
 
Przejdź do forum: