Zobacz temat

 Drukuj temat
Laptop mi siÄ™ wali :s
Apex
Siema piszę z kolejnym problemem a mianowicie mam 3GB RAM'u w laptopie od pewnego czasu poluzował mi się 1GB RAM'u i przy ponownym umocowaniu go w miejscu w którym powinien być laptop wg się nie uruchamiał a dokładniej kiedy go "odpalałem" nic się nie pojawiało tylko zgasł włączył się i nic po za tym musiałem przytrzymywać przycisk odpalający laptopa kiedy wyciągnąłem ponowne włożone 1GB RAM laptop odpalił się normalnie ale tera ten mój problem: Kiedy gram w grę typu Angels vs Devils albo CoD MW3 albo jeszcze Age of Empire 3 to po pewnym czasie gry monitor laptopa gaśnie ale laptop jest włączony i muszę resetować go przyciskiem do odpalania laptopa i włączać laptopa na nowo nwm czego to wina RAM'u wirusa nie mam żadnego.. wiecie może czego to wina i czy macie jakiś sposób na ogarnięcie tego 1GB RAM'u żeby działało normalnie jak kiedyś bo tera mam tylko 2 ;s i wydaje mi się że to trochę za mało a sam komputer nwm ile pochłania nwm ile wyznaczył RAM'u dla BIOSA a ile na grafikę w grac dodam że jestem w tych sprawach zielony..

Dziękuję z góry za pomoc.

:EDIT:
Pobrałem program tego typu i wykazuje mi coś takiego nwm czy to dobrze czy źle :S
http://scr.hu/0yl...
 
Web
Apex
ale tak na poważnie monitor w pełni funkcjonuje więc chyba może i procesor nwm :/
 
Web
Przejdź do forum: