Zobacz temat

 Drukuj temat
Nowa nacja
Maurycy
Cześć Uśmiecha się Jestem tu nowy na forum, ale staram się wszystko ogarnąć i zacząć udzielać się jak najwięcej Puszcza oczko Mam dużo pomysłów co do modyfikacji gry, dużą ilość chęci, zaparcie, umiejętności plastyczne, ale brak umiejętności informatycznych w tym kierunku lecz szybko się uczę.

Ogóle pytam się (i szukam chętnych do współpracy)czy dobrym pomysłem jest stworzenie nowej nacji w grze. Gra ma potencjał mimo wieku i przestarzałej technologii, lecz trzeba ruszyć tylko głową. Myślałem o stworzeniu: słowian, germanów, chińczyków, indian, hindusów, czarnoskórych i bardziej rozbudowanych eskimosów. Z mojej wiedzy i drogi dedukcji wydaje mi się że wystarczyłoby użyć wikingów jako bazy i podmienić tylko tekstury budynków jak i postaci, lecz pewien nie jestem.

I zadam pytanie znów. Czy to dobry pomysł i czy ktoś by mi pomógł Uśmiecha się
 
Remik
pomysł możliwy ale bardzo bardzo złożony... i to jedna czy dwie osoby nie wystarcza... tym bardziej ze ilosc nacji jest ograniczona do 20. Tylko ze kazde zwierze to tez nacja wiec juz jest troche...
 
Maurycy
A nie da się zwiększyć tej ilości nacji?
 
Remik
nie da sie... jest to wartos ustalona niestety przez silnik...
 
The2ziolo
a nie da się jakieś zwierzę usunąć i dać za nie tą nacje ??
 
Maurycy
Właśnie. Np stworzyć mod Azja. Uważam że można pozbyć się wielbłądów i kóz (ewentualnie psów i kur) I pod jedne z nich wstawić skośnookich. Poza tym z tego co wiem to ludzie potrafią modyfikować i silniki, pewnie gra będzie miała większe wymagania, ale no weźmy pod uwagę że dziś to poszłaby na niejednym telefonie
 
Brainy
Na tym forum samo wspominanie o usunięciu kóz jest niedopuszczalne. Uznajmy, że miałeś na myśli psy.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Maurycy
Psy, tak psy. Szybko pisałem i na klawiaturze źle mi napisało
 
RajTo
Brainy napisał(a):

Na tym forum samo wspominanie o usunięciu kóz jest niedopuszczalne. Uznajmy, że miałeś na myśli psy.



ahahahahaha Rozwalony

Gdzie jest prosiak ? ;D
 
ZbiRek
Wozi gruz.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Maurycy
Dzięki za pomoc w temacie Rozwalony Off topic
 
Przejdź do forum: