Zobacz temat

 Drukuj temat
Saga Cultures jako cos do poczytania i powitanie, historia gierowania i inne gadanie od rzeczy ;)
Arrownarrow
Założyłem temacik mimo że posty jakieś już dałem... To się z Wami WIKINGAMI przywitam.
Mam na imiÄ™ Maciej. 21 lat bleblebe... mieszkam w Wlkp.

Ok do rzeczy: Historia grywania i 1 kontakt z Cultures:

W 2006r. kupiono mi PC (jaka radocha xD) i cóż kupowałem czasopisma: PLAY, GRY, KOMPUTER-ŚWIAT... jest to jeszcze w ogóle? Uśmiecha się
Duużo tego zebrałem: "Dodatki do NFS: U, U2"; "Kurka Wodna"; "Eisenbahn Exe Proffesional 4" To samo jest na chomikach dzisiaj Puszcza oczko
Z Play'a mam Anno 1602 (moja pierwsza strategia), potem miesiąc po anno była słynna "Wyprawa Na Północ" (2006r. cudny...) w którą z początku się bawiłem Uśmiecha się "Nowe Horyzonty" caałe wakacje jechałem (z 50 domów "5" było osiedle Rozwalony Lol a jesienią, zaczeła się Gimbaza i zdobywałem Kampanię. Przyznam się: na najprostrzym Pokazuje język Cykor Puszcza oczko w miarę upływu lat to aż nudne było granie w tą grę i pauzowałem z parę razy Puszcza oczko nawet na prostym to przejść umiem Puszcza oczko

Jakieś 4 lata temu kupiłem "8 Cud Świata" też z gazetki (Play/Dobra Gra coś takiego) za ile? 10zł Lol i tak samo jak z Wyprawą było: Szkolenie na freelandzie i Kampania Uśmiecha się Potem grę pobrałem (tą samą) z chomika a tą z gazety dałem przyjaciółce w prezencie Uśmiecha się

Na końcu (Zima w listopadzie Wielkie oczy 2010) wyszukałem "Bramy Asgardu" Jo-Wood się postarał Puszcza oczko Puszcza oczko jak na tamte czasy. to... taka grafika przy dobrych nastawach potrafi uraczyć gracza. Niektóre misje to jeszcze raz sobie rozgrywam a zamiast ulic, wolną przestrzeń brukuję jak na rynkach w miastach Uśmiecha się Styl musi być! Lol Tylko opis fabuły mało opisowy, rysunki za to ładne, ołówkowe Uśmiecha się jak z bajki.

I tak sobie grywam w to wszystko po trochu dla zabicia nudy. Doświadczenie moje, tak samo jak jest w grze jest przydatne i spore ale w ilu % to nie wiem. Doradzę jeśli można ale pewnych kwestii nie powiem. Każdy ma złotą tajemnicę, choćby jedną Uśmiecha się Odkryj sam a satysfakcja b. większa Puszcza oczko

Poza Cultures'em lubię też serię Anno Grałem w 1602-1404 (do 1404 musze mieć nowy PC Rozwalony Pokazuje język ale przy "Nordzie" tez nieźle się bawię) Lubię też ogólnie średniowiecze (iskry i łamanie tarcz). Muzykę metalową (a wszystko co mi z niej podleci Puszcza oczko duuuuuużo tego) Czytałem na wiki mitologię nordycką, jakaś strona o życiu ludów skandynawii się trafiła, mam nawet czarną koszulkę z Wikingiem, a z tyłu VALHALLA i Drakkar Puszcza oczko Z bazaru za 60zł była Puszcza oczko Opinii starszych nie słucham... Szczęście odnajdują, każdy w czym innym Puszcza oczko

Porobię niedługo jakieś screeny i coś w galerii pokażę. Na razie poznaję forum. Również Wasze porady będą mile widziane. Ja pomogę początkującym graczom, z pewnością, bo wiem jak to jest. (Gadam jak Kupiec Miguel z mapy "Tajemniczy Lud" BARDZO EPICKA MISJA! Uśmiecha się )
Życzę Wam grosa strzał w sakwie, charyzmy, szacunku od wrogów i poddanych w wiosce oraz amuletów ukrytych w krzakach do zdobycia Lol
x4
 
Proszak
Wiesz, u nas CV nie jest wymagane ale niech bedzie.
Witamy zatem w naszych skromnych progach Uśmiecha się

Ps. Ten styl pisania od razu skojarzyl mi sie z Moguelem, zanim jeszcze doszedlem do linijki gdzie o tym napisales Rozwalony
 
Remik
Fajnie, że grono się nam powiększa Uśmiecha się Witam witam Lol
 
HeMp
Cześć ;d Moja przygoda z cultures również zaczęła się w 2006 r ;d
 
Przejdź do forum: