Zobacz temat

 Drukuj temat
drzewa owocowe i nie tylko
Falander
W jaki sposób umieścić drzewa owocowe w edytorze? Czy istnieje możliwość dodania drzew z pierwszej części cultures? Ciekawi mnie ten temat Uśmiecha się
 
Neptun
te krzaczki są gdzieś między drzewami w edytorze
 
Falander
Znaczy bo mi nie chodziło o maliny tylko o te jabłonie, z nich owoców się nie da zjeść i nie można też ich wyciągnąć a w edytorze ich nie widziałem
 
Remik
to troche skomplikowane, ale da sie dodać w edytorze te jablonie oraz do sie dodac drzewa z 1 ale to jeszcze bardziej skomplikowane Uśmiecha się jesli bardzo potrzebne ci te jablonie musisz pobrac moj edytor wejsc w pliki edytora i tam znalesc landspace z tym drzewem i zmienic wartosc z 0 na 1 tedy na tym drzewie (jesli znalazles dobre) pojawia sie jablka Uśmiecha się
 
Remik
to troche skomplikowane, ale da sie dodać w edytorze te jablonie oraz da sie dodac drzewa z 1 ale to jeszcze bardziej skomplikowane Uśmiecha się jesli bardzo potrzebne ci te jablonie musisz pobrac moj edytor wejsc w pliki edytora i tam znalesc landspace z tym drzewem i zmienic wartosc z 0 na 1 tedy na tym drzewie (jesli znalazles dobre) pojawia sie jablka Uśmiecha się
 
Falander
Dzięki teraz wiem jak robić te jabłonie :), ale zmiana wartości nic nie dawała tylko to "Orange Tree 01 falling ". A czy te drzewa z 1 sam zdołam przenieść czy potrzeba do tego specjalnych programów?
 
AdamWladam
YouTube Video

YouTube Video

YouTube Video

hłehłe...


Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
x1
 
RajTo
adamwkladam napisał(a):

YouTube Video

YouTube Video

YouTube Video

hłehłe...


WTF ;D
 
AdamWladam
Można wykorzystać na weselu Lol

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Remik
Ale wy macie łby... Jak to przenieść, co masz na mysli? A liczbe musisz zmienic nie ta co jest w nawiasie tylko ostatnia w linijce Uśmiecha się
 
Falander
No nie wiem, wydaje mi się że w zwykłym edytorze nie da się "wpisać "grafiki jak w pierwszym przypadku
 
Remik
zmieniasz to w tym pliku mojego edytora, wchodzisz normalnie w ten edytor i bedziesz mial to drzewko normalnie w przybroniku Uśmiecha się Zamiast takiego samego tylko bez owocow Uśmiecha się
 
Przejdź do forum: