Zobacz temat

 Drukuj temat
Al
Madarak
Jak zrobić żeby gracze (Al.) pojawiali się w danym miejscu i atakowali danego gracza jak to robią w innych mapach np. "Nawałnicy".
 
Remik
Możesz to zrobić w mapach dat spawnujac kilku zołnierzy np przy koszarach i ustawiajac w ai gdzie ci zolnierze maja atakowac Uśmiecha się
 
Madarak
A jak mogę zrobić tą mapę dat ?
 
Jozenkow
To zalezy ile masz lat Pokazuje język he he

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Madarak
A co to ma do tego ? Chcę dodać żołnierzy żeby się pojawiali i tyle.
 
Jozenkow
Niby nic, a jednak coś Uśmiecha się Ale to możesz zrobić w zwykłym edytorze, jeżeli chodzi ci o atakowanie wybranej pozycji, tak?

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Madarak
Zależy mi jedynie na pojawianie się wrogów i tyle. O atakowanie danego terenu nie trzeba się martwić.
 
Jozenkow
W edytorze na górze ekranu masz zakładkę AI, dalej to chyba ogarniesz, tam ustawiasz liczbę wojska które musi się wyprodukować po jakim czasie itd itp, a i gracz musi mieć koszary.

Zakładam, że o to Ci chodzi, ale jeżeli chcesz natychmiastowe pojaiwenie się żołnierzy w wybranym miejscu to musisz robic mapkę dat, a to jest bardziej skomplikowane Uśmiecha się

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Madarak
A dobra nie zauważyłem tego dzięki. Po prostu nie robiłem wcześniej map i tyle. Za jakiś czas zrobię jakąś porządną mapę na moje warunki. culturesnation.pl/images/smiley/happy0169.gif
 
Jozenkow
Przypomnę Ci, że czas mnożysz razy 3, chyba że grasz na szybkości 1x

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Przejdź do forum: