Zobacz temat

 Drukuj temat
BÅ‚Ä…d w grze sieciowej
Madarak
Więc mam pewien problem culturesnation.pl/images/smiley/sad0122.gif nie mogę zagrać przez neta w Cultures 3 i 4. Najpierw próbowałem na piratu i a później na oryginale efekt był ten sam nie chciał wyszukać 2 komputera (w tym samym domu) culturesnation.pl/images/smiley/character0050.gif. Dowiedziałem się też że nawet nie trzeba wpisywać adres IP bo to było w sieci lokalnej a ona sama powinna wyszukać nie wiem dlaczego nie znalazło. Następnym razem zainstalowałem hamachi wpisywałem te adresy i dalej nie chciało wyszukać pisało jak wcześniej "Nie znaleziono żądnej sesji gry" a jestem pewny że wszystko zrobiłem w należyty sposób i powinno działać a nie wiem teraz co zrobić culturesnation.pl/images/smiley/confused0059.gif . Macie jakieś zastrzeżenia dlaczego tak się dzieje ?! culturesnation.pl/images/smiley/confused0066.gif
 
RajTo
Wyłączcie zapore systemu windows. Na 99.999999% to ona jest problemem
x1
 
Madarak
No nie wiem spróbuje. culturesnation.pl/images/smiley/happy0069.gif
 
Madarak
Haha działa dzięki ci wielkie culturesnation.pl/images/smiley/happy0065.gif bo ja debil bym nie wpadł na to do końca swojego życia. culturesnation.pl/images/smiley/sign0002.gif culturesnation.pl/images/smiley/happy0168.gif
 
Proszak
RajTo napisał(a):

Wyłączcie zapore systemu windows. Na 99.999999% to ona jest problemem


Jebany trafił
x1
 
Przejdź do forum: