Zobacz temat

 Drukuj temat
Jakich modów i mapek oczekujecie?
Jozenkow
To dobry pomysł Uśmiecha się Taka mapka całej społeczności culturesnation, w której każdy użytkownik będzie miał chociaż najmniejszy wkład...

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Proszak
Jozenkow co to za przemiana duchowa Rozwalony
 
Neptun
No właśnie heretyku masz awatara Jezusa a rangę bóg nordycki Pokazuje język
 
Jozenkow
http://wizjoner.o...oga-mocne/

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Maurycy
To jak
 
AdamWladam
Dobry pomysł z tą mapką.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Neptun
Ja mogę się zająć pisaniem tekstów z misji
 
Jozenkow
Najpierw to trzeba fabułe wymyśleć!

Ja tam proponuję kampanię 79 dni dookoła świata Pokazuje język

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Maurycy
Ale to ciężko ogarnąć w jednej mapce. Myślałem o czymś w stylu starych wikińskich sag
x1
 
Neptun
Może mapka multiplayer o skandynawi
np szwecja i norwegia vs dania i islandia
 
Jozenkow
My tu gadu gadu a najlepsi mapperzy nic

A jeżeli ma być to mapa reprezentująca naszą stronę to dodajmy coś polskiego - wiecie, może słowian

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
AdamWladam
Nikt z nas nie jest dość doświadczony aby samodzielnie stworzyć i dodać nową nacje.
A najlepsi mapperzy możliwe że w ogóle się tym nie zainteresują ze względu na fakt iż projekt ten ma małe szanse powodzenia.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Neptun
Słowian zawsze można zastąpić frankami
A nie tylko najlepsi maperzy coÅ› umiejÄ…
 
Maurycy
Dobry pomysł z tą mapką multi. Ja jestem za, kto jeszcze?
 
Jozenkow
Ja umiem robić inną nacją mape Uśmiecha się

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Jozenkow
Ogólnie to nie robił bym MP, sp albo kampanie, potem przetłumaczył na niemiecki i wrzucił na ich forum

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Proszak
adamwkladam napisał(a):

Nikt z nas nie jest dość doświadczony aby samodzielnie stworzyć i dodać nową nacje.
A najlepsi mapperzy możliwe że w ogóle się tym nie zainteresują ze względu na fakt iż projekt ten ma małe szanse powodzenia.


Dokładnie Lol

Ja sie po prostu obawiam że gdy kilka osob wezmie sie za jedną mape to powstanie taki zlepek potworek, mapa którym wszystikm bedzie sie podobać tak troche

Jeżeli już miałąby powstać taka mapa to raczej tylko na multi bo na sp każdy widziałby historię inaczej
 
Maurycy
No to MP?
 
AdamWladam
Jak dla mnie może być MP.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Maurycy
Przedstawię swój genialny pomysł:

Stworzyć największą możliwą mapkę w kształcie półwyspu skandynawskiego i Danii. I dać 3 lub 4 okręty z każdej innej strony mapy. Teren który będziemy kolonizować będzie całkowicie nienaruszony, więc nie liczcie na jakiś NCP, polanki czy ruiny zamków.
 
Przejdź do forum: