Zobacz temat

 Drukuj temat
Ósmy cud świata , Steam.
HeMp
Siemaneczko . Otóż zakupiłem właśnie tą grę na platformę steam, niestety jest dostępna w wersji angielskiej Śmutno , lecz to nie problem aby sobie pograć Lol . Jeżeli ktoś posiada już 8 cud na steam niech się ze mną skontaktuję moja nazwa to :,,hempgrou,, możemy przetestować połączenie przez platformę steam Impreza z popcornem Frank z mieczem
 
ZbiRek
Ok ja pewnie w ten weekend kupię to spróbujemy Puszcza oczko

Moja agencja: https://mayam.pl
 
RajTo
Jak zagracie to dajcie znać czy ładnie chodzi muliplayer na steam. Jak tak to kupuję ;D
x1
 
HeMp
Dostrzegłem kilka drobnych zmian ,ikona gry jest bardzo ładna,i muzyczka w grze jest ,ZbiRek jak coś to pisz Lol Lol

Skype: sylwek Drożdżal
 
Neptun
Muzyczka akurat była,chyba że masz na myśli inną ?
 
HeMp
W normalnej wersji trzeba włożyć płytę cd , a tu bez płyty Lol

Skype: sylwek Drożdżal
 
Pan Smaczek
Czy są tam jakieś znaczące zmiany, nowości, nowe mapy ?

Kto gra w Warcrafta 3 The Frozen Trone?
 
RadekPL
mam pytranie jak grać przez multi na steam . prosze o porady najlepiej w krokach
 
RadekPL
mam pytranie jak grać przez multi na steam . prosze o porady najlepiej w krokach
 
RadekPL
mam pytranie jak grać przez multi na steam . prosze o porady najlepiej w krokach
 
RajTo
I jak ? Pykaliście już przez steam ?
 
Arek123
Nie, bo nikt nie ma jeszcze chyba a jeżeli ktoś ma to i tak nie poda swojego loginu Hemp upiera się że jego konto to jakieś hempgrou ale takie konto nie istnieje pisać do mnie na skeyp :arek123749
Lub można mnie spotkać na ts3.Zbirek.pl

Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam
 
Arek123
Nie, bo nikt nie ma jeszcze chyba a jeżeli ktoś ma to i tak nie poda swojego loginu Hemp upiera się że jego konto to jakieś hempgrou ale takie konto nie istnieje pisać do mnie na skeyp :arek123749
Lub można mnie spotkać na ts3.Zbirek.pl

Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam
 
HeMp
Arek123 - tak sie składa że na steama mam ja i ZbiRek culturesa ,tylko jeszcze nie graliśmy ....

Radekpl-Na steamie grasz normalnie jak przez evolve i Hamachi tylko nie potrzebujesz żadnego programu przez który się połączycie ,wystarczy steam .

Pan Smoczek: nie ma żadnych nowości .

Rajto -jeszcze nie graliśmy .

to by było na tyle w temacie Lol Lol

Skype: sylwek Drożdżal
 
RadekPL
ale chodzi mi oto jak stworze sieć no nie robie serwer w cultures i moji znajomi przepisują adres z hamachi [CENZURA]z cultures też dupa,. znasz jakiś film jak zrobić serwer ?
 
HeMp
Napisze ci na priv co i jak ;d

Skype: sylwek Drożdżal
 
Pan Smaczek
Dzięki HeMp za odpowiedź Puszcza oczko

Kto gra w Warcrafta 3 The Frozen Trone?
 
Magistrek
Jak zrobić server (zagrać mp) przez steam ?
 
RajTo
Nie da się zagrać przez steama Uśmiecha się Polecam grać przez hamachi.
 
Magistrek
Jak zagrać przez hamachi ?
 
Przejdź do forum: