Zobacz temat

 Drukuj temat
Problem z grÄ…
Ares12
Odsyłam do galerii jak Zbirek doda ;). Gra zwiesza się tak od jakiegoś czasu Płacze

Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Ares12
Widzę że akceptowanie tego zdjęcia się przedłużyło więc macie na hostuje http://hostuje.net/file.php?id=fe1890c9f8f252969a515c7d2e85cdf7. TAk się dzieje po zminimalizowaniu a następnie zmaksymalizowaniu gry. Macie jakąś rade na to. Dodatkowo dodam iż czy to 8 cud świata czy frankmod włącza mi się w dziwny sposób. Ekran miga na czarno zmienia skalowanie aplikacji na np. 800px,600px a później gra włącza się normalnie. Mam także problemy z edytorami i to wszystkimi: frankmod edytor, edytor Remika oraz oryginalnym. Edytor nagle przestaje odpowiadać i przez to odechciewa się robić mapy. Próbowałem naprawiać grę poprzez instalator ale w trakcie naprawiania wyskakuje mi abym podał ścieżkę dostępu do jakiegoś pliku ale żadna nie pasuje. Dodatkowo we Frankmodzie nie włącza się w ogóle Intro. Proszę o pomoc

Edytowane przez Ares12 dnia 05-11-2015 21:35
Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Jozenkow
RozwiÄ…zanie: nie minimalizuj gry...
A dzieje sie tak dlatego ze masz za dobry system (win 10). Starsze gry mogą już nie chodzić na nowszych systemach. Sam tak miałem jak chciałem odpalić kozaków na 8.1 i również cała paleta była różowa

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Ares12
Ok dzięki za odpowiedź. Czyli muszę się męczyć Płacze

Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Ares12
Ok dzięki za odpowiedź. Czyli muszę się męczyć Płacze

Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Ares12
Ok dzięki za odpowiedź. Czyli muszę się męczyć Płacze

Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Ares12
Ok dzięki za odpowiedź. Czyli muszę się męczyć Płacze

Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Ares12
Ok dzięki za odpowiedź. Czyli muszę się męczyć Płacze

Wszystkich zapraszam na wspólną grę na EvolveImpreza z popcornem
 
Emil
Nie spamuj!

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Przejdź do forum: