Zobacz temat

 Drukuj temat
KONIEC ÅšWIATA!!!
Kenshi
Co o tym sÄ…dzicie?? Czy wierzycie??
 
Apex
W Biblii jest napisane "Nikt nie zna dnia ani godziny".
 
Web
Proszak
Chciałbym żeby był koniec świata, ludzkość powinna dostać w dupsko za wszystkie zła, albo chociaż taka cofka do prehistorii.
Ale nic z tego bo 28 grudnia hobbit Oui monsieur
 
Kenshi
Nom:DLol nie mogę się doczekać, ale jednak w "koniec" nie wierzęLol
 
krystianooo20
Ja chciałbym życ w sredniowieczu,płodzić dzieci i napierdalać mieczem Rozwalony Lol

Trzymam garde,jestem gotowy...

Pozdrawiam konfidentów palcem środkowym.
 
Web
krystianooo20
To tak jak w cultures tylko ze 3D

Trzymam garde,jestem gotowy...

Pozdrawiam konfidentów palcem środkowym.
 
Web
Kenshi
Heh, miło by byłoLol
 
zkajo
MasakiKenshi napisał(a):

Heh, miło by było:D


Ta, a żeby kupić miecz trzeba mieć pieniądze których w średniowieczu dla zwykłych plebsów nie było Lol
A nawet gdybyś "ponapierdalał" się miecze, i ktoś cię zranił, kauteryzacja wykonana byłaby wrzącym olejem. Nic przyjemnego.
Nie chciałbym żyć w żadnym innym czasie niż teraz Puszcza oczko Fakt jest taki że każdy z nas ma więcej niż miał Cesarz Rzymu.
 
Proszak
zkajo napisał(a):

Fakt jest taki że każdy z nas ma więcej niż miał Cesarz Rzymu.


śmiem wątpić
 
GaTo
12.12.12 jakoś żyjemy Uśmiecha się
 
GaTo
Wiesz ,ze nie ma konca swiata 21?
 
Proszak
bo toyota robi wyprzedasz Rozwalony
 
zkajo
Proszak napisał(a):

zkajo napisał(a):

Fakt jest taki że każdy z nas ma więcej niż miał Cesarz Rzymu.


śmiem wątpić


Władzy może i nie, ale tak naprawdę w średniowieczu jak i czasach Rzymskich władza nigdy nie należała do jednego człowieka; tak się to tylko przedstawia. Popatrzmy np. na Święte Cesarstwo Rzymskie narodu Niemieckiego w którym to cesarz nie mógł zrobić nic jeśli jego wasale go nie lubili Oui monsieur

Cesarz mial też oczywiście pałace i ziemię: większość z nas tego tez nie ma. Ale co nam po tym jesli jedyną formą relaksu jest leżenie lub wypoczywanie na jakiegoś rodzaju sofie? Oui monsieur Ja tam wolę technologię, możliwość zakupu wczasów za granicą czy coś takiego... Cesarz sobie nie polata, a podróż zajmie mu miesiące Lol
 
Kowal xD
Koniec świata to wymysły różnych ludzi Puszcza oczko 1 dowodem na koniec świata jest zapis w biblii, że nadejdzie sąd ostateczny czy coś takiego ale nie tera Uśmiecha się Sam w to nie wierze "sąd ostateczny" ? To kurde co za kilkadziesiąt,kilkaset lat albo i później nie będzie ziemi oO

Słońce się wypali za 4,5 mln lat więc możemy sobie spokojnie żyć Pedofil
 
Web
zkajo
Kowal Rozwalony napisał(a):

Koniec świata to wymysły różnych ludzi Puszcza oczko 1 dowodem na koniec świata jest zapis w biblii, że nadejdzie sąd ostateczny czy coś takiego ale nie tera Uśmiecha się


O ile sam jestem głęboko wierzący, to według mnie biblii nie można traktować jako "dowód" na coś co się jeszcze nie stało. Np według biblii, ziemia ma około 6000 lat. To nie jest raczej trafna liczba...

Co nie zmienia faktu że koniec "świata" (lokalnego - koniec ziemi) zdecydowanie nastanie. Każda planeta ma cykl życia który kiedyś wygasa - tak samo jak każda gwiazda. Jest duża szansa, że kiedy nasze słońce zgaśnie, to jednak nas na tej planecie nie będzie... czy wyginiemy, czy uciekniemy... nikt nie wie.

Są też teorie na temat końca wszechświata - jak np. teoria skurczu, która głosi że po pewnym czasie wszechświat przestanie się rozszerzać, a zacznie kurczyć. Są też spekulacje że ten proces powtarza się cały czas - kto wie ile wszechświatów już było? Puszcza oczko
 
Przejdź do forum: