Dłuższa przerwa techniczna!

Cześć!

Niestety culturesnation.pl musi przejść pewną transformację. Kod strony jest tak przestarzały, że przeniesienie na nowy serwer spowoduje, że strona przestanie działać (PHP 5.6 trzeba zaktualizować do 7.4 na całej stronie RĘCZNIE). Stara wersja PHP nie jest już w ogóle obsługiwana od dłuższego czasu, a serwer na którym znajduje się aktualnie nasz serwis niedługo zostanie zastąpiony nowym serwerem.

Z tego powodu jestem zmuszony dokonać aktualizacji serwisu do najnowszej wersji i naprawy wielu błędów, które zgłaszacie mi na discordzie lub mailowo.

Serwis przestanie działać od 25.10.2021 na czas bliżej nieokreślony - dopóki nie uda mi się naprawić wszystkich błędów. Liczę, że uda się wszystko ogarnąć w maksymalnie kilka dni.

Dodatkowo po dokonaniu aktualizacji i naprawy błędów serwis zostanie przerejestrowany ze mnie (ZbiRek = Rafał Setlik) na nowego właściciela: Split Technology Sp. z o.o. (KRS: 0000805583, NIP: 8133823294)

Podstawa prawna: Nowym administratorem danych osobowych jest Split Technology Sp. z o.o. (określane dalej jako Administrator) przy Sportowa 6 / 59, 35-111 Rzeszów, NIP: 8133823294. Dane będą przetwarzane i przekazane w celu realizacji umowy rejestracyjnej i obsługi konta użytkownika w serwisie CulturesNation.pl, którego administratorem była osoba fizyczna Rafał Setlik , a dane z dniem 01.11.2021 zostaną przekazane dla Split Technology Sp. z o.o. zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, w celu prawidłowego procesu rejestracji, poruszania się po serwisie oraz przekazania danych osobowych w tym: e-mail, zaszyfrowane hasło, login użytkownika, data urodzenia, opis, awatar, komentarze, wpisy, udostępnione pliki, opisy, zdjęcia w galerii, oceny, pochodzenie, ilość punktów, ranking, adres IP, ciasteczka, informacje o adresie www, data rejestracji oraz data logowania. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do zapomnienia zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Administrator nie wykorzysta danych w celach marketingowych ani nie przekaże danych do innych niewymienionych podmiotów w tym postanowieniu. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: iod@mayam.pl

W granicach i na zasadach opisanych w przepisach prawa, przysługuje Pani/Panu prawo żądania:

- dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia , ograniczenia przetwarzania;
- wniesienia sprzeciwu, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją;
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (szczegóły na stronie internetowej https://uodo.gov.pl).

Komentarze

#1 | StachuMMV dnia October 21 2021 11:42:24
Dymy
#2 | Mikulus dnia October 21 2021 16:40:52
panta rhei

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?