Drzewko zostało rozłożone na dwie części po 3 pary.
Każda para toczy ze sobą pojedynek, zwycięzca przechodzi do drugiego etapu.
Następnie dwaj zwycięzcy z 2 etapu przechodzą do finału.

ZASADY GRY

Aby nadać rozgrywce sensu wszystkie pojedynki będą musiały być rozegrane zgodnie z regulaminem turnieju. Jest on bajecznie prosty.

Nie można przeprowadzać żadnych akcji na wrogu (zwiady, kradzież bydła, atakowanie itp)
przed upływem 01:30 godziny w grze. (To jest jakieś 30 minut w realu, czas gry wyświetlany jest w panelu statystyk jakby ktoś nie wiedział) Poziom trudności- normalny.
Po upływie tego czasu, wolna Amerykanka, wszystkie chwyty dozwolone.

Jeśli chodzi o mapy:

-I etap, Burza Przybrzeżna
-II etap, Niekończące się surowce
(Jest to rozgrywka typu każdy na każdego, ponieważ zarówno po lewej jak i prawej stronie drzewka w tym etapie jest nieparzysta liczba graczy)
-III etap, finał, znowu Burza Przybrzeżna

Na każdy z etapów przewidziany jest tydzień czasu, sami dogadujecie się z przeciwnikiem co do dnia gry, sami wybieracie czy chcecie grac przez evolve/ hamachi.
Po ukończonym pojedynku, zwycięzca bądź przegrany opisuje wynik komentarzu pod tym newsem.

I to by było na tyle, wszelkie pytania kierujcie na pw bądź w komentarzach niżej.

I Etap zostaje rozpoczęty, koniec- 10 września.